Warszawska Akademicka Liga Kartingowa – pierwsza runda za nami

Warszawska Akademicka Liga Kartingowa, na starcie swojej V edycji, zgromadziła prawie 30 zawodników, chcących zawalczyć nie tylko o wspaniałe nagrody ale także o prestiżowy tytuł.

I_runda_WALK_2014-1

Każdy z zawodników miał trzy ośmiominutowe biegi, aby udowodnić sobie i innym jak szybko potrafi pokonać jedno okrążenie toru Racing Center Warsaw, na którym rozgrywana jest Warszawska Akademicka Liga Kartingowa. Uzyskiwane czasy systematycznie spadały z każdym kolejnym okrążeniem i widać było, że startujący studenci robią co tylko mogą by urwać kolejne ułamki sekund.

I_runda_WALK_2014-2

Wynikiem danego zawodnika jest suma czasów dwóch najlepszych przejazdów. Z tym zadaniem najlepiej poradził sobie redaktor naszego portalu, Antoni Niemczynowicz. Tuż za nim uplasował się Maciej Kamiński a trzecie miejsce wywalczył Paweł Wysmyk. Warto wspomnieć, że ostatni z wymienionych panów zaliczył tylko dwa biegi, co tylko pokazuje jak dużymi umiejętnościami dysponuje. Pełne wyniki znajdziecie TU.

I_runda_WALK_2014-4

Jak widać jest zatem jeszcze okazja, by poprawić swój wynik na kolejnych spotkaniach WALK. Jednocześnie na zawodnikach, którzy znajdują się w górnej części tabeli ciąży presja, by utrzymać wysokie tempo do końca rozgrywek.

I_runda_WALK_2014-3

Jak wypadną faworyci z pierwszej rundy? A może zobaczymy duże przetasowania w tabeli? O tym przekonamy się już na najbliższym spotkaniu WALK.

Organizatorem Warszawskiej Akademickiej Ligi Kartingowej jest NZS SGH, a nasz portal SportStandard.pl ma zaszczyt być jednym z patronów Ligi

Warszawska Akademicka Liga Kartingowa na Facebooku

Strona internetowa WALK

Może Ci się również spodoba