Podwójne zwycięstwo SportStandard.pl

SportStandard.pl odniósł podwójne zwycięstwo w zakończonej w czerwcu ósmej edycji ligi gokartowej. Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej wywalczył Piotr Gajewski (SportStandard.pl),  przed Jackiem Kołodziejczykiem (Nomad ETR Racing) i Damianem Filipiakiem (DM Racing). Czwarte miejsce zajął Antoni Niemczynowicz (SportStandard.pl), a pełnię zwycięstwa dopełniło drużynowe zwycięstwo zespołu SportStandard.pl

Obaj zawodnicy ścigający się w zespole SportStandard.pl to członkowie redakcji portalu. W ostatnim wyścigu Antoni zdobył pierwsze miejsce, a Piotr czwarte, co zdecydowało o indywidualnej wygranej Piotra w klasyfikacji generalnej i zwycięstwie całego zespołu w klasyfikacji drużynowej. Nagrody dla zawodników ufundowała firma Carserwis, w tym także nagrodę główną (dla zwycięzcy w klasyfikacji generalnej kierowców), czyli Abarth500 na weekend.

W zawodach składających się z siedmiu eliminacji uczestniczyło ponad trzydziestu zawodników. Liga gokartowa „imola&karting24.pl” to amatorskie zawody rozgrywane od 2007 roku na krytym torze w Piasecznie. Zakończona w czerwcu eliminacja to ostatni wyścig obecnej edycji tej ligi. Więcej informacji oraz szczegółową relację można znaleźć na profilu karting24.pl oraz na stronach karting.com.pl.

Zdjęcia: J.Kołodziejczyk

Może Ci się również spodoba