Powstaną kolejne RWB w Polsce!

Ekipa z 911 Garage w zeszłym roku zaprosiła Akire Nakai Sana, by zbudował w ich warsztacie 2 wspaniałe Porsche RWB – 993 i 964. Teraz zapowiedzieli, że w 2017 roku powstaną dwa kolejne auta RWB w Polsce!

W zeszłe wakacje mogliśmy być świadkami powstania polskich braci RWB – Yoroi i Kabuto. Przy skwarze wakacyjnego słońca powstały dwa wspaniałe auta, na bazie Porsche 911 964 (szary Yoroi) oraz 993 (czerwony Kabuto).

Za pośrednictwem FB ekipa 911 Garage poinformowała, że w tym roku Nakai San znowu pojawi się w ich warsztacie by zbudować kolejne dwa RWB w Polce! W sumie cztery samochody RWB w Polsce? To będzie coś pięknego!

RWB czyli RAUH-Welt BEGRIFF to coś więcej niż marka. To styl, i to nie tylko budowy samochodu ale nawet życia. Ci z Was, którzy mieli okazję podziwiać Nakai-Sana przy pracy albo widzieć jego dzieła doskonale wiedzą o co chodzi. Akira sam przyjeżdża i własnoręcznie buduje kolejne samochody – nie ma szans, by ktoś sam sobie złożył RWB. To część magii tego stylu. Pełne zaangażowanie mistrza w powstające dzieło.

Tym z Was, którzy tego nie doświadczyli polecam zobaczyć film z budowy dwóch Porsche RWB w Polsce.

Duże brawa należą się ekipie z 911 Garage, która wyszła z inicjatywą zaproszenia Akiry i budowy samochodów.

Ich warsztat był non-stop otwarty dla fanów – każdy mógł przyjść i zobaczyć na żywo jak powstają oba auta.

Jeśli ten rok będzie tak dobry jak to 993 RWB Yoroi®, to będzie wspaniale. Wszystkiego najlepszego!

Antoni Niemczynowicz

Antoni Niemczynowicz

Entuzjasta i marzyciel z aparatem dla którego jedyne co się liczy w aucie to emocje. @antniem_

Może Ci się również spodoba