Nowy Mercedes-Benz Klasa S 2021 – Polska Premiera!

Na polskiej premierze nowego Mercedesa Klasy S nie padło ani jedno słowo dotyczące mocy, przyspieszenia, osiągów czy jakichkolwiek faktów związanych z silnikiem a i tak jestem onieśmielony. Klasa S od początku istnienia była prekursorem technologicznych nowinek, które z czasem stawały się dostępne w innych modelach i markach.

ABS, ESP, poduszki powietrzne czy nawigacja – te rozwiązani pierwszy raz pojawiły się właśnie w Klasie S.

Co jest najlepsze w nowej S? Nagłośnienie 🙌🏻. Burmester 4D to istny kosmos – jak raz spróbujecie to nie ma drogi powrotnej. Gra cudownie plus dodatkowo doświadczacie muzyki przez fotel 🤯. Macie wrażenie, jakby w oparciu fotela była ogromna struna, która perfekcyjnie zgrywa się z lecącą muzyką i jednocześnie porusza Wami dogłębnie przy każdym uderzeniu bitu.

Ekran 3D zza kierownic jest nie do pokazania w aparacie, bo działa tylko z perspektywy kierowcy jak zeskanuje oczy 🤯. Skanowanie oczu działa jeszcze w jednym momencie – ustawiając lusterka boczne nie musicie wybierać, którym chcecie sterować, wystarczy, że na nie spojrzycie.

Koniecznie zasubskrybuj kanał Na Koniec Dnia

YouTube.com/NaKoniecDnia

Stylistycznie? Przód KOT, linia boczna sztos. Tył wygląda niekorzystnie na zdjęciach (jak CLA 🤷🏼‍♂️) na żywo trochę lepiej ale nie robi wrażenia majestatycznego samochodu.

Jeśli chodzi o nowinki z zakresu bezpieczeństwa to też ich nie brakuje: pierwszy raz w seryjnym samochodzie Klasa S prezentuje czołowe poduszki powietrzne dla pasażerów tylnej kanapy. Przednie światła Digital Lights są w stanie projektować na drodze dodatkowe oznaczenia, znaki czy nawet pasy do przejścia dla pieszych.

Więcej dowiecie się z filmu, zapraszam!

Antoni Niemczynowicz

Antoni Niemczynowicz

Entuzjasta i marzyciel z aparatem dla którego jedyne co się liczy w aucie to emocje. @antniem_

Może Ci się również spodoba