Druga runda WALK

W miniony poniedziałek zwolennicy prowadzenia lekkich wózków o mocy 6.5 konia mechanicznego ponownie spotkali się zrzeszeni pod skrzydłami Niezależnego Zrzeszenia Studentów SGH – mówiąc wprost na torze kartingowym RCW odbyła się druga runda WALK.

II_runda_WALK-4

Obsługa toru, wprowadzając kilka delikatnych modyfikacji w konfiguracji trasy zapewniła dodatkowe emocje, przetasowując układ sił w czołówce stawki.

II_runda_WALK-3

Już po pierwszych przejazdach okazało się, że tor niemal dla wszystkich uczestników okazał się wolniejszy niż poprzednio. Byli jednak tacy, którzy zdołali pobić swoje czasy z poprzedniej rundy by piąć się wyżej w klasyfikacji.

II_runda_WALK-7

Zawodnikami tymi byli m.in Dominik Grzesiak, Maciej Dziendziel i Wojtek Skwirz, którzy w takiej właśnie kolejności otwierają tabelę wynikową drugiej rundy Warszawskiej Akademickiej Ligii Kartingowej.

II_runda_WALK-1

W klasyfikacji generalnej WALK, mimo gorszego występu, prowadzenie utrzymał nasz człowiek: Antoni Niemczynowicz.

II_runda_WALK-2

W jaki sposób potoczy się rywalizacja podczas trzeciej, ostatniej rundy kwalifikacyjnej, kto dostanie się do finału i jak się on zakończy? Tego dowiecie się już w przyszłym tygodniu. Jedno jest pewne: emocji (sportowych) nie zabraknie.

http://facebook.com/NZS.WALK

Może Ci się również spodoba