Verva Street Racing 2015 – powrót do sprawdzonej formuły

Verva Street Racing – dla każdego fana motoryzacji w Polsce marka sama w sobie. Kolejna odsłona wielkiego show już w październiku odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po średnio udanej zeszłorocznej edycji organizatorzy postanowili powrócić do koncepcji, która już raz odniosła sukces i ponownie sprowadzą do Polski trzech charyzmatycznych prezenterów z Wielkiej Brytanii.

VERVA Street Racing, 21.09.2013

24 października fani sportów motorowych będą mieli okazję na żywo doświadczyć wielu dyscyplin w jednym miejscu: rajdy, wyścigi, drifting, motocross czy rajdy terenowe to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowuje Orlen, organizator Verva Street Racing.

Top Gear Live Warsaw 2013

Głównym punktem wieczoru mają być Ci panowie. Już nie jako TopGear ale „Clarckson, Hammond and May LIVE”, trzech charyzmatycznych Brytyjczyków wraz ze swoją ekipą zadbają o to, by zgromadzona publiczność nie narzekała na brak atrakcji. Mając w pamięci ich wyczyny z roku 2013 można zakładać, że dawka emocji będzie ogromna!

Top Gear Live Warsaw 2013

Verva Street Racing to niesamowita okazja, by zobaczyć na żywo nie tylko auta przygotowane do sportu ale także niesamowicie drogie, rzadkie i wspaniałe supersamochody z całego świata!

CHML_Belfast_fot.Graham Curry_8744-2

Verva Street Racing będzie miała miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie już 24. października. Główne show, podobnie jak w latach poprzednich, poprzedzone będzie PitParty, podczas którego spotkać będzie można zawodników i auta występujące wieczorem na Stadionie.

Może Ci się również spodoba