Zwycięstwo w KIA LOTOS Race w Lublinie

W zeszłą sobotę redaktor portalu – Antoni Niemczynowicz – zajął pierwsze miejsce w regionalnym finale KIA LOTOS Race rozgrywanym w Lublinie. W wyścigach udział wzięło 39 osób, z których ostatecznie trzy zakwalifikowały się do wielkiego finału, który odbędzie się w ośrodku „Rallyland„.

Po wstępnych kwalifikacjach 32 najszybszych zawodników startowało w wyścigach przedfinałowych. Z każdego z nich do biegu finałowego przechodziło jedynie dwóch pierwszych kierowców. Antoni swój bieg ukończył na drugim miejscu, ale z najlepszym czasem okrążenia. Dzięki temu w ośmioosobowym finale startował z pierwszego miejsca. Pomimo nieustannych ataków obronił swoją pozycję i zwyciężył w niebywale emocjonującym wyścigu.

KIA LOTOS Race 2011 to kilkuetapowy konkurs dla młodych kierowców amatorów.  W sześciu eliminacjach regionalnych zostanie wyłonionych dwudziestu kierowców, którzy będą rywalizować w etapie finałowym. Na zwycięzcę czeka pierwsza nagroda – wyścigowa Kia Picanto przygotowana do startów w całym sezonie 2012. Zdjęcia, filmy oraz relacja z Lublina znajdują się na stronach KIA LOTOS Race 2011.

Zdjęcia: B.Niemczynowicz / J.Kołodziejczyk

Może Ci się również spodoba