Rajd Polski 2017 – nadjeżdżamy!

Rajd Polski po raz kolejny jest jedną z rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. Śmietanka najlepszych kierowców z całego świata już od czwartku rywalizuje na szybkich i przepięknych mazurskich szutrach. 

Rajd Polski to jedna z najszybszych rund w kalendarzu. Długie proste, łagodne łuki i zdradliwe hopy – tak w skrócie można opisać trasy polskiego klasyka. Wygra ten, kto nie odpuści.

Niestety, pogoda nie rozpieszcza. Od czwartku praktycznie non-stop leje. Pogoda była tak słaba, że organizatorzy odwołali ceremonię startu na rynku w Mikołajkach ze względu na opady gradu.

W konsekwencji mokre i błotniste trasy są niesamowicie śliskie i wymagają od kierowców jeszcze więcej skupienia i odwagi. Na pewno nie będzie tak szybko jak ostatnio, ale mówimy tutaj o najlepszych kierowcach na świecie, więc na pewno będzie na co popatrzeć.

Takiej imprezy nie możemy odpuścić. Będziemy na serwisie w Mikołajkach, gdzie mieści się baza rajdu oraz postaramy się dostać na jakiś OS. Bądźcie z nami i wbijajcie na naszego snapa (sportstandard) oraz Insta (@SportStandard), gdzie na bieżąco będziemy relacjonować nasz wyjazd.

Może Ci się również spodoba