Gumball3000 powraca do Warszawy

Po 4 latach Gumball3000 powraca do Warszawy! O co chodzi z tym całym zamieszaniem i czy faktycznie jest na co czekać? Bądźcie z nami podczas relacji livie!

Jeśli mieliście okazję być na placu Piłsudskiego ostatnim razem (w 2013 roku), to na pewno pamiętacie, że Gumball3000 to coś więcej niż tylko kawalkada supersamochodów. To wydarzenie, podczas którego wszyscy dobrze się bawią. Zarówno uczestnicy jak i zgromadzeni fani.

Na placu Piłsudskiego, w samym centrum Warszawy, organizatorzy Gumball3000 rozstawili ogromną rampę, na której tłumy fanów mogły podziwiać ewolucje chłopaków na BMXach i deskorolkach. Pośród nich najwieksza z gwiazd – sam Tony Hawk!!!

Zobaczyć tę żywą legendę – to było coś niesamowitego! Gdy tylko znudziło Wam się podziwianie jego występów (czy to się może znudzić?) mogliście przejść kilka kroków dalej i na żywo zobaczyć takie maszyny jak: McLaren MP4-12C, Ferrari F12, Mercedes-AMG SLS BlackSeries, Batmobil (!) czy Koenigsegg CCXR!

W tegorocznej edycji zobaczymy też polskie ekipy m.in. w Porsche 918 czy Lamborghini Aventador SV Roadster. Jeśli chcecie być na bieżąco to wbijajcie na naszego Insta (@sportstandard) oraz na snapa (sportstandard). Postaramy się złapać uczestników Gumball3000 jak tylko wjadą do Polski i relacjonować przejazd aż do Stolicy.

Gumball3000 zawita do Warszawy już w najbliższą niedzielę, 2 lipca, na plac Teatralny. Początek imprezy jest planowany na godzinę 17, a pierwsze auta spodziewane są około godziny 19.

W poniedziałek kawalkada ruszy dalej na południe, przejeżdżając m.in. przez Kraków. Dajcie znać, czy planujecie się pojawić w którymś miejscu na trasie i pamiętajcie, żeby śledzić naszego Insta i snapa!

Antoni Niemczynowicz

Antoni Niemczynowicz

Entuzjasta i marzyciel z aparatem dla którego jedyne co się liczy w aucie to emocje. @antniem_

Może Ci się również spodoba